Шпаклівка Універсальна Nanopol Plus

  Шпатлівка NANOPOL PLUS УНІВЕРСАЛЬНА призначена для стандартних підкладок, в тому числі і по чавуну, алюмінію й склопластику. Являє собою шпатлівку середньої зернистості, добре піддається шліфуванню, підходить в якості заповнюючої шпатлівки універсального застосування.

НАНЕСЕННЯ.

      Шпакльовану поверхню необхідно очистити від іржі, старих лакофарбових покриттів, дане місце ретельно знежирити, по необхідності надати йому шорсткість, застосувавши шліфувальний абразив:

- Р40 - для склопластику;

- Р60 - для сталі, деревини, чугуну, для початкових лакофарбових покриттів (прошліфувавши до голого металу).

СПІВВІДНОШЕННЯ.

Шпатлівку змішують з затверджувачем у співвідношенні по масі:

100 частин шпатлівки : 2 частин затверджувача (рекомендоване співвідношеннядля температури +20ºС.

ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ СУМІШІ.

   При температурі 20°C та співвідношенні затвердіння 100:2 необхідно шпаклівку виробити протягом 5 хвилин після її змішування з затверджувачем. При температурах нижче 20°C (17°C мінімум) термін життєздатності стає довшим, при вищих температурах скорочується. Підбором відповідного співвідношення отвердіння можливо частково елімінувати вплив температури на життєздатність.

Співвідношення затвердіння

не меньше 100:1 - життєдіяльність збільшується

не більше 100:3 - життєдіяльність зменьшується

ШЛІФУВАННЯ.

   При температурі 20°C та співвідношенні затвердіння 100:2 шпатлівка здатна шліфуватися через 20-30 хвилин. Сухе шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкірки P80 і закінчується шкіркою P120 по P180. Мокре шліфування починається з застосуванням шліфувальної шкурки Р120 і закінчується шкіркою P180 по P220.

ФАРБУВАННЯ.

   На поверхню шпатлівки можливо наносити практично всі лакофарбові системи. Шпатлівка стійка до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-110 ° C. У разі потреби нанесення шпатлівки на антикорозійні грунти з подальшою гарячою сушкою емалі, рекомендуємо застосувати грунтувальні фарбу гарячої сушки, або двохкомпонентну епоксидну грунтовку. Застосування синтетичних лакофарбових матеріалів повітряної сушки під шпаклівку з подальшою пічної сушкою не рекомендуємо.

ЗБЕРІГАННЯ ТА УПАКОВКА.

   Для зберігання та транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 по +25°C та уникати прямої сонячної радіації. Слабка поява смоли на поверхні шпатлівки допускається. Термін зберігання відповідної якості і корисних властивостей 12 місяців.

Упаковка

0,2 кг; 0,5 кг; 1 кг; 2 кг; 5 кг; 6 кг;15 кг - залізна банка (відро)

3 кг - залізна банка для дозуючого пристрою

Колір: Охровий.

КУПИТИ

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ
Шпаклівка Nanopol + "карбонові" призначена для стандартних підкладок, в тому числі і чавуну, алюмінію, цинку і склопластику. Ця середньо-в'язка шпаклівка особливістю підходить для перекриття прорізів через відсутніх частин матеріалу, її можна наносити також сильним шаром. У Nanopol + Карбон високий вміст вуглецевого волокна, що дає можливість створення дуже міцного, вуглецевими волокнами проармувати шару шпаклівки, яку по потребі шліфують.

СЕРЕОВИЩЕ
Шпаклівку не дозволяють застосовувати для шпаклювання місць, що контактують з харчовими продуктами і питною водою.

НАНЕСЕННЯ
Шпакльовану поверхню необхідно очистити від іржі, старих лакофарбових покриттів, дане місце ретельно знежирити, в разі потреби надати йому шорсткість, застосувавши шліфувальну шкурку:

- P40 - склопластик
- Р60 - сталь, гальванізована сталь
- Р60 - для початкових лакофарбових покриттів, прошлифовать поверхню до голого металу
ЗАТВЕРДІННЯ
Шпаклівка твердне з затверджувачем (ПЕ-ініціатор, перекис бензоїлу, червона паста в тюбику) в співвідношенні по масі:

- 100 частин шпаклівки: 2 частини затверджувача - рекомендований співвідношення для температури 23 ° C
ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ
При температурі 20 ° C і співвідношенні затвердіння 100: 2 необхідно обробити шпаклівку протягом 5 хвилин після її змішування з затверджувачем. При температурах нижче 23 ° C (17 ° C мінімум) термін життєздатності стає довшим, при вищих температурах скорочується. Підбором відповідного співвідношення відведення можливо частково елімінувати вплив температури на життєздатність.

Співвідношення затвердіння:

- не менше 100: 1 - термін життєздатності продовжується
- не більше 100: 3 - термін життєздатності скорочується
ШЛІФУВАННЯ
При температурі 20 ° C і співвідношенні затвердіння 100: 2 шпаклівка здатна шліфуватися через 20 - 30 хвилин. Шліфування рекомендується проводити із застосуванням шліфувальної шкурки P60 по P120 і застосувати обертову або роторно-орбітальну шліфувальну машину.

ФАРБУВАННЯ
На поверхню шпаклівки можливо наносити всі традиційні лакофарбові системи. Шпаклівка стійка до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-110 ° C. У разі потреби нанесення шпаклівки на антикорозійні грунтовки з подальшою гарячою сушкою емалі рекомендуємо застосувати грунтувальні фарбу гарячої сушки, або двокомпонентну епоксидну грунтовку. Застосування синтетичних лакофарбових матеріалів повітряної сушки під шпаклівку з подальшою пічної сушінням не рекомендуємо.

ЗБЕРІГАННЯ ТА УПАКОВКА
Для зберігання і транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 по + 25 ° C і уникати прямої сонячної радіації. Слабке поява смоли на поверхні шпаклівки допускається. Термін збереження відповідної якості і корисних властивостей 12 місяців.

КУПИТИ

Шпаклівка Nanopol plus Карбонове волокно

Карбонове волокно

Шпаклівка зі скловолокном Нанопол плюс

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Шпаклівка Нанопол Плюс ЗІ СКЛОВОЛОКНОМ призначена для стандартних підкладок, в тому числі і чавуну, алюмінію, цинку і склопластику. Вона особливо підходить для перекриття прорізів через відсутніх частин матеріалу, її можна наносити також сильним шаром. У Нанопол Плюс ЗІ СКЛОВОЛОКНОМ високий вміст скловолокна, що дає можливість створення дуже міцного, скловолокно проармованнопго шару шпаклівки, яку по потребі шліфують.

НАНЕСЕННЯ:

Шпакльовану поверхню необхідно очистити від іржі, старих лакофарбових покриттів, дане місце ретельно знежирити, по необхідності надати йому шорсткість, застосувавши шліфувальну шкурку:

-Р40 -склопластик

-Р60 - сталь

ЗМІШУВАННЯ:

Шпатлівку змішують із затвердником у співвідношенні до маси:

 - 100 частин шпатлівки : 2 частини затверджувача (рекомендоване співвідношення длятемператури +20ºС ).

ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ:

При температурі +20°C та співвідношенні затвердіння 100: 2 необхідно виробити шпатлівку протягом 5 хвилин після її змішування з затверджувачем. При температурах нижче 20°C (17 ° C мінімум) термін життєздатності стає довшим, при вищих температурах скорочується. Підбором відповідного співвідношення отвердіння можливо частково елімінувати вплив температури на життєздатність.

СПІВВІДНОШЕННЯ ЗАТВЕРДІННЯ

- не меньше 100:1 - термін життєздатності збільшується

- не більше 100:3 - термін життєздатності зменьшується

ШЛІФУВАННЯ:

При температурі 20°C і співвідношенні затвердіння 100: 2 шпатлівка здатна шліфуватися через 30 хвилин. Шліфування рекомендується проводити із застосуванням шліфувальної шкурки P60 по P120 і застосувати обертову або ексцентричну шліфувальну машину.

ФАРБУВАННЯ:

На поверхню шпаклівки можливо наносити всі традиційні лакофарбові системи. Шпаклівка стійка до стандартних температур гарячої сушки в межах 80-110 ° C. У разі потреби нанесення шпаклівки на антикорозійні грунти, з подальшою гарячою сушкою емалі, рекомендуємо застосувати грунтувальну фарбу гарячої сушки, або двохкомпонентну епоксидну грунтовку. Застосування синтетичних лакофарбових матеріалів повітряної сушки під шпаклівку з подальшою пічної сушкою не рекомендуємо.

ЗБЕРІГАННЯ ТА УПАКОВКА:

Для зберігання і транспортування необхідно забезпечити температуру від +5 по +25°C і уникати прямої сонячної радіації. Слабка поява смоли на поверхні шпатлівки допускається. Термін збереження відповідної якості і корисних властивостей 24 місяці.

УПАКОВКА

0,2 кг; 0,5 кг; 1,8 кг; 4 кг; 15 кг - залізна банка

3 кг - залізна банка для дозуючого пристрою

КОЛІР: зелений.