Полірувальна система Mirka - це широкий асортимент полірувальних паст, аксесуарів, інструменту та рішень для ремонтної і виробничого фарбування. Mirka розробляє і виробляє полірувальні пасти в Фінляндії.

Професіонали по всьому світу віддають перевагу високоефективній полірувальній системі Polarshine® від Mirka завдяки її продуктивності. Polarshine® чудово зарекомендувала себе для складних операцій полірування в OEM і кузовному ремонті автомобілів, а також в суднобудуванні та виробництві композитних матеріалів - там де важливий фінішний результат з високим глянцем.

ПОЛІРУВАЛЬНІ ДИСКИ МІРКА

полірувальні пасти MIRKAПолірувальна система POLARSHINE - виробництва компанії MIRKA стала серйозним конкурентом, а надалі, і повним переходом майстрів, які мають серйозний підхід до своєї роботи в поліруванні від інших матеріалів виробників.

 • Mirka Polarshine 35 груба полірувальна паста, яка розроблена для особливо вибагливих операцій в промисловості і виробництві катерів і яхт. Polarshine 35 підходить для обробки лаків з високим блиском і композитів. Склад пасти дозволяє швидко і ефективно домогтися глянсової поверхні, а її особливі емульгуючі властивості знижують ризик висихання і перегріву поверхні. В'язкість пасти зменшує разбризгування і робить її легкою у використанні. При використанні Polarshine 35, ви зведете до мінімуму кількість кроків полірування. Polarshine 35 - полірувальна паста на основі водного дистилятора. Легко прибирає риску градації P800 з використанням полірувальним диском з крученої вовняної нитки. На менші градації використовуються овчина ЛАМИ (жовта) або білий поролоновий диск:

  1 крок: Polarshine 35 + кручена ШЕРСТЬ ø180 мм при 1000-1500 об / хв.

  2 крок: Polarshine 15 + білий або помаранчевий поролоновий диск при 1000 - 1500 об / хв.

  НЕ ЗАЛИШАЄ СЛІДІВ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ !!! КУПИТИ

 • Mirka Polarshine 25 полірувальна паста для обробки поверхні з рискою абразиву P800 і тоньше. Для машинного полірування з використанням полірувальних дисків з: крученої вовняної нитки, вовни лами (жовтий), білий або помаранчевий поролоновий.

  1 крок: Polarshine 25 + кручені ШЕРСТЬ ø180 мм при 1000-1500 об / хв. КУПИТИ

 • Mirka Polarshine 15 удосконалена полірувальна паста MIRKA Polarshine 15 допоможе швидко і легко досягти високоякісної поверхні як на свіжих, так і старих ЛКП. На відміну від паст, що маскують подряпини, Polarshine 15 полірує і видаляє подряпину градації P1500, залишаючи першокласний блиск. Паста економічна і легка у використанні. Навіть очищення поверхні після полірування проходить швидше і легше завдяки і відсутності силікону в її складі. Для машинного полірування. КУПИТИ

 • Mirka Polarshine 10 ідеальна паста для однокрокового полірування. Володіє середньою агресивністю та дозволяє досягти чудової фінішної поверхні. Паста може бути застосована для всіх систем ЛФП та полірування стійких до механічних пошкоджень лаків. Polarshine 10 перешкоджає перегріву поверхні під час полірування і остаточно видаляє подряпини. Не містить силікону. Для ручного і машинного полірування. Видалення подряпин після Р1500 градації. КУПИТИ

 • Mirka Polarshine 8 одношаговая полировальная паста для автомобильной промышленности (OEM), специально разработанная для использования в комбинации с микроабразивами Polarstar SR ,Microstar, Abranet или Abralon. Polarshine 8 обладает сбалансированной агрессивностью и позволяет достичь поверхности с высоким блеском на 2K и 1K лаках и других финишных покрытиях после абразива P2500. КУПИТИ​​​​​​​

 • Mirka Polarshine 3 тонка полірувальна паста для захисту блиску. Ідеальна для фінішного полірування, захисту поверхні та видалення голограм. Залишає стійкий сяючий блиск. Відмінно підходить для темних відтінків фарб. Містить віск карнауби. Для ручного та машинного полірування із використанням чорного поролонового круга. КУПИТИ

АБРАЗИВНІ ВОДОСТІЙКІ ЛИСТИ МІРКА WPF

Матеріал, рекомендований для шліфування пластику, лаків та композитних матеріалів у мокрому режимі, Mirka WPF має паперову основу з латексним просоченням та покриття з дуже високою зносостійкістю, що дозволяє досягати високоякісного результату шліфування навіть на грубих поверхнях.

Абразивні перфоровані листи в рулоні GOLDFLEX-SOFT

 Володіючи властивостями м'якості та еластичності, Goldflex-Soft був розроблений для ручного шліфування профільних поверхонь та важкодоступних ділянок, що робить його особливо корисним для автомобільного сектора. Поролонова основа дає зручне захоплення і дозволяє рівномірно розподілити тиск, тим самим знижуючи ризик наскрізного прошліфування. Спеціальне стеаратне покриття захищає від засмічення. Підходить для сухого шліфування.