Шпаклівка Універсальна Нанопол Плюс

Представляємо Вашій увазі високоякісну автомобільну фарбу готові кольори: акрил, моно база, перламутри, і під замовлення ксіралік (3-ох слойка).
Доступні більше 43 837 відтінків.
Для ФАРБ СИСТЕМИ "БАЗА" ЗМІШУВАННЯ з розчинником В пропорції 1: 1-1,2
ВИРОБНИКИ (марка автомобіля)

ГРУНТ АВТОМОБІЛЬНИЙ НАНОПОЛ ПЛЮС

Відомо, що основа успішного фарбування це - грунтування. Грунт є своєрідним фундаментом, на якому будуються всі подальші шари лакофарбового покриття, як заводського, так і ремонтного. Більшість помилок, що допускаються майстрами на етапі грунтування пов'язані не стільки з відсутністю малярних навичок (вони якраз приходять дуже швидко), скільки з браком знань про властивості різних грунтів, з недостатньою поінформованістю про правильні прийоми роботи з тим чи іншим продуктом. Хочеш не хочеш, а складність сучасної системи ремонтних грунтів позначається. Дійсно, кожен солідний виробник ремонтних матеріалів сьогодні пропонує широку гаму грунтів. Спробуємо розібратися в цьому різноманітті і відповісти на питання: чи завжди потрібно використовувати ґрунтовку, і якщо так, то яку з них вибрати в кожному конкретному випадку.

Цілеспрямованість людства до збереження навколишнього середовища відзначається з кожним роком, місяцем, днем та годиною. Що ми залишимо своїм нащадкам? Всі прямують до зменьшення шкідливого впливу. Ми не залишаємось в стороні від цього шляху, тому в наших продуктах NANOPOL PLUS по догляду за інтер'єром та екстер'єром автомобіля використовуються інградієнти з найнижчими показниками шкідливості, як для людини так і для природи. Ми слідкуємо за останніми розробками лабораторій по всьому світу та використовуємо всі можливості у виробництві. ПЕРЕЙТИ В РОЗДІЛ АВТОКОСМЕТИКА

АВТОКОСМЕТИКА NANOPOL PLUS